8 פברואר 2014
 
חברים יקרים,
 
אני נרגש לבשר לכם כי היום הודעתי למנכ"ל החברה, מר אליעזר שקדי, על החלטתי לסיים את תפקידי כסמנכ"ל משאבי אנוש ומינהל.
 
זהו סיום פרק משמעותי בחיי, אשר החל לפני 44 שנים, עם תחילת עבודתי בחברת אל על.
 
גדלתי והתפתחתי בחברת אל על. מילאתי מספר תפקידים בחטיבת התחזוקה ואח"כ בתפקידי הדרכה. שימשתי כמנהל שירותי רווחה, מנהל מינהל משאבי אנוש, ראש אגף משאבי אנוש, ראש אגף מינהל והחל משנת 1999 אני מכהן כסמנכ"ל משאבי אנוש ומינהל.
 
זכיתי לעבוד עם אנשים נפלאים אשר ביחד הצלחנו לקדם ולפתח את חברת אל על ולהגיע להישגים בתחומים הרבים בהם עסקתי. הרבה שנים של  עשייה בתחומים המרתקים עליהם הייתי אחראי וביניהם עריכת הסכמי העבודה המאפשרים לכל הצדדים התנהלות הוגנת וראויה.
 
כאן המקום להזכיר את אנשי לשכתי אשר ליוו אותי בתפקידי, את אנשי אגף משאבי אנוש הדואג לרווחה היומיומית של כל עובד ועובדת; אנשי אגף מינהל אשר דואג לתפעול השוטף, שירותי מינהל, תחבורה, תשתיות ובינוי (עם פרויקטים נפלאים בארץ ובחו"ל); אנשי אגף הדרכה ופיתוח עובדים הדואג להכשרה ופיתוח מקצועי ואישי; וכמובן עובדי כתית המסורים.
 
התפקידים השונים בחטיבת משאבי אנוש ומינהל ובחברת אל על אפשרו לי להיות "איש של אנשים" וליהנות מהקשר המקצועי והאישי הנפלא עם רבים וטובים מאנשי אל על.
 
אני מבקש להודות לכולכם – מנהלים, עובדים, עמיתים, שותפים - על שנים רבות של חברות אישית ושיתוף פעולה מקצועי ומאחל לחברת אל על ולכל אחד ואחת מכם הצלחה רבה.
 
כמקובל בתחום הספורט, בחרתי "לתלות את הנעליים" ולהמשיך לדרך חדשה. אני עוזב את חברת אל על באופן פורמלי (לאחר מינוי מחליף וביצוע חפיפה) אבל אהיה לרשותכם בכל מקום ובכל זמן בו אוכל לתרום מהידע והניסיון לפיתוחה ושגשוגה של החברה שהייתה לי בית במשך 44 שנים.
 
שלכם,
 
ראובן וירובניק